NEWS

Posledních šest kapel, sestava je uzavřená, celkem potvrzeno 40 skvělých D.I.Y. Punk kapel z různých států, dohromady patnáct států. Opět tu máme jednu starší kapelu ke konci 80. Let. Pro tentokrát to jsou DØDSDØMT - crust punk z Norska. V brzké době bude k dispozici leták. Mimo jiné festival má svoji webovou doménu.

Kdo z vás má zájem a baví vás číst na internetu, zde je rozhovor s pořadatelem Festivalu - Peťanem z prosince, roku 2023 z tištěného Fanzinu CRUCIFICADOS EL SISTEMA z Chile. Je psán ve dvou jazycích, Španělsky a Česky. Rozhovor se týká převážně festivalu. Mrkni do sekce Rozhovor.

Jedeme dál, blížíme se do finále, můžeme oznámit přibývající kapely festivalu, pořád to není konečná sestava! Samozřejmě stále platí, pokud máš kapelu a chceš si zahrát, piš do kontaktů. Máme velkou radost přivítat, skvělí, punkový JUGGLING JUGULARS, vznik kapely se datuje do roku 89! Venku po světě mají velké množství nahrávek a odjetých mnoho...

V sekci Fotky je publikováno velké množství fotek, kapel z letošního ročníku MNFL vol. 15, také máme nově přidanou Video sekci, mrkněte tam. Díky Sikimu za dodání fotek. Případně pokud budete mít fotky z festivalu, pošlete nám je. Přejeme hodně zdraví a sílu v novém roce, bude to potřeba.